Kolejny milion w dorobku artysty! Ben Vito wchodzi na szczyt.

 Kolejny milion w dorobku artysty! Ben Vito wchodzi na szczyt.

Zawsze uśmiechnięty i pozytywnie nastawiony do ludzi wokalista disco polo wzbogacił się o kolejny milion. Marcin Goździewicz znany w branży disco polo jako Ben Vito nie daje o sobie zapomnieć nawet na chwilę. Co kilka miesięcy wypuszcza kolejne utwory, które jak widać bardzo podobają się słuchaczom muzyki tanecznej.

Jakiś miesiąc temu odbyła się premiera utworu pt”Bonanza”. Marcin wspólnie z ekipą PNmedia tym razem postawił na klimat rodem z lat 20. W teledysku mogliśmy zobaczyć nie tylko charakterystyczne dla tych lat stroje, ale i piękne panie i niezwykle przystojnych panów. Jak się okazuje piosenka tak się spodobała, że na jej koncie jest już ponad milion wyświetleń. Ilość komentarzy zamieszczonych pod teledyskiem na kanale Ben Vito w serwisie YouTube tylko to potwierdza.

Wszystko wskazuje na to, że wokalista poznał własną receptę na sukces utworu i skrzętnie ją realizuje. Warto wspomnieć również, że z kilk tygodni poznamy datę kolejnej premiery od Ben Vito. Możemy śmiało stwierdzić, że Marcin wchodzi na szczyt.

Related post