Kolejna propozycja od utalentowanego wokalisty już niebawem. LucasM szykuje nowość – będzie romantycznie!

 Kolejna propozycja od utalentowanego wokalisty już niebawem. LucasM szykuje nowość – będzie romantycznie!

Łukasz Mrugał, pochodzący z Nowego Żmigrodu to nie tylko utalentowany wokalista ale i gitarzysta. Pierwsze swoje kroki na scenie stawiał w zespole „Rompey„. Natomiast od 2020 tworzy również solowo jako Lucas.M reprezentując miasto Rzeszów. Łukasz zachwyca nie tylko swoim uwodzicielskim głosem, ale i nienagannym wyglądem zewnętrznym.

Na swoim muzycznym koncie ma takie utwory jak „Czy będę”, „Ona kręci mnie” oraz jak „Landrynki”. Pomimo, krótkiego stażu popularność wokalisty dość szybko rośnie, a Jego produkcje znalazły szerokie grono odbiorców.

Mimo ciężkich warunków w obecnej sytuacji jakiej znalazło się państwo LukasM nie zwalnia tempa. Dzięki filmowi zamieszczonemu w mediach społecznościowych wiemy, że trwają prace nad kolejnym utworem. Tym razem powstanie on przy współpracy z Arkadiuszem Jasionowiczem z Atlantix Studio i to właśnie on przekazał nam tę informację.

Arkadiusz Jasionowicz-Atlantix poznajecie Tego Pana? Arek zajął się tym razem produkcją dla mnie kolejnego utworu i powiem że jest PEEE TAAAR DAAAA! Już za parę dni kręcimy teledysk i robimy PREMIERĘ!!! Ja już się nie mogę doczekać w WY???P.S a to nie koniec jeszcze dobrych wiadomości ale o tym za kilka dni…

Dzisiaj kończymy już piosenkę którą z tworzyliśmy dla zespołu LucasMBędzie pod Serducho 😉

Opublikowany przez Atlantix studio Sobota, 1 maja 2021

Czekamy więc na efekt końcowy i liczymy na niezły hit. Zgadzacie się?

Related post