Klubowe brzmienia i mocne teksty to jego przepis na sukces! Szumek zrobił wielki szum na rynku muzycznym!

 Klubowe brzmienia i mocne teksty to jego przepis na sukces! Szumek zrobił wielki szum na rynku muzycznym!
Polska, młoda scena muzyczna to prawdziwa kopalnia talentów i różnorodnych gatunków. Każdego miesiąca pojawiają się interesujące i bardzo dobrze rokujące debiuty, które okazują się strzałem w dziesiątkę. Tak właśnie było w przypadku Grzegorza Szumowskiego , który jednym hitem zawładnął rynkiem muzycznym.

Szumek” bo pod takim pseudonimem działa teraz Grzegorz nie jest nowym wokalistą w branży. Wspólnie z Mariuszem Dawidowskim tworzą zespół Next Level i to właśnie tam zdobył doświadczenie muzyczne, które wykorzystał w najnowszym projekcie.

Jako zespół Next Level na chwilę zatrzymali produkcję disco polo. Mieli ku temu kilka powodów. W to miejsce Szumek idąc dalej kierunkiem muzycznym stworzył coś czego jeszcze nie było. Pierwszy debiutancki singiel „Aviomarin” bo o nim mowa zapoczątkował nowy styl w branży muzycznej.

Ewenement sprzedał się fantastycznie, a logo SZUMEK zaczęło zyskiwać na popularności. Klubowy mocny bit i kontrowersyjne teksty zrobione ze smakiem powodują że utwór w moment wchodzi w głowy odbiorców.

Czasy mamy jakie mamy i postanowiłem stworzyć coś co umili nie jedną domówkę .. coś co zagrają w klubach ale równie dobrze puszczą na domówkach wszelkiego rodzaju. Muzyka idealna do nocnych tripów miastem. Styl który został zapoczątkowany myślę że parę dobrych miesięcy potrwa na rynku. Biorąc pod uwagę sam fakt że zespoły podłapują Mój styl jestem z Siebie cholernie dumny. Ciężka praca nad trafieniem w gusta opłaciła się.

Takiej okazji nie można było zmarnować i Szumek poszedł za ciosem. Z miesiąca na miesiąc lista utworów rośnie. W sieci możemy usłyszeć już chociażby Aviomarin, Kopyto Wielbłąda czy też Lampa Alladyna, która swoją premierę miała kilka dni temu. A to jeszcze nie koniec Szumek zdradził nam swoje plany na ten rok. W przygotowaniu jest już kolejny singiel pt „Nocne Tripy”, a za jakiś czas „Oczy Ujarane”. Szykujcie się na atak rynku muzycznego przez Szumka to dopiero początek.

Chciałbym poinformować fanów o zbliżającym się następcy Aviomarin. Utwór pt: NOCNE TRIPY jest w pełni napisanym życiowym doznaniem. Utwór będzie niósł za Sobą niespodziankę ponieważ nie będę tam „nawijał” sam. Dochodzi gość specjalny tzw. OPCy. Następnym utworem planowanym na tegoroczne wakacje jest bardziej chillowy klubowy kawałek o nazwie OCZY UJARANE. Pod koniec wakacji chciałbym wydać również coś w innym stylu ale nie mogę nic zdradzić 🙈 Wiem że będzie to romantyczny i klimatyczny kawałek połączony z niecodzienną pikanterią. A po wakacjach ruszamy dalej z pełnego pędu w stylu w którym czuje się jak ryba w wodzie.

Related post