„Karolina ma kilka słów do przekazania dla Nas. Pomóżmy jej. To cudowna kobieta , której musimy pomóc. Dobro Wraca !!!!” Wokalista disco polo apeluje o pomoc!

 „Karolina ma kilka słów do przekazania dla Nas. Pomóżmy jej. To cudowna kobieta , której musimy pomóc. Dobro Wraca !!!!” Wokalista disco polo apeluje o pomoc!

Cała branża disco polo niejednokrotnie wykazała się niezwykłą wrażliwością i ogromnym sercem. Wspólnymi siłami udało się pomóc niejednej osobie. Tym razem o pomoc prosi wokalista formacji YANKES. Na swoim profilu społecznościowym wystosował apel do swoich fanów. Prosi ich o pomoc dla Karoliny, która od trzech lat walczy z rakiem.

Karolina ma kilka słów do przekazania dla Nas. Pomóżmy jej. To cudowna kobieta , której musimy pomóc. Dobro Wraca !!!!ZRZUTKA :https://zrzutka.pl/rz4da9https://www.youtube.com/watch?v=xl3Ao09miME

Opublikowany przez Yankesa Poniedziałek, 10 maja 2021

Dziewczyna wciąż walczy ale do tego są potrzebne ogromne pieniądze. Jej siła walki i szukanie nowych możliwości leczenia zasługuje na brawa. Pomimo ciężkich chwil nie poddaje się chce założyć rodzinę i być szczęśliwa. Pomóc w tym możemy my wszyscy wpłacając chociażby 5 zł na zrzutkę której link zamieszczamy wam tutaj https://zrzutka.pl/rz4da9. Będzie dobrze musi być Karolina cała redakcja trzyma za ciebie kciuki. Walcz i wygraj ta nierówną walkę.

To nie jedyny gest jaki artysta zrobił dla Karoliny kilka miesięcy temu spełnił jej marzenie i razem nagrali piosenkę dla Jej męża. Jej przyjaciółka Iwona poleciła do takiego wyzwania Yankesa, a że on kocha takie spontaniczne rzeczy zgodził się od razu. Zaczął działać natychmiastowo i tam wspólnie z Green Machine Records, Young Media i Exploision Club Warszawa powstał utwór Yankes&Carla- Kondziu,Kondziu.

Related post