Kamil nie przestaje spełniać swoich marzeń. Chodź czasem życie kładzie kłody pod nogi, On wie jak pokonać każdą przeszkodę.

 Kamil nie przestaje spełniać swoich marzeń. Chodź czasem życie kładzie kłody pod nogi, On wie jak pokonać każdą przeszkodę.

Dotychczas był kojarzony jako wielki fan muzyki disco polo. Spotykając swoich największych idoli zawsze marzył o tym by stanąć na scenie obok nich. Wierzył, że kiedyś spełni swoje marzenie i tak się stało od niedawna Kamil Juchimiuk nagrywa swoje utwory.

Na potrzeby realizacji stworzył własny kanał w serwisie YouTube gdzie systematycznie publikuje swoje premiery. Chodź na koncie ma ich dopiero cztery to duży sukces jak na tak krótki okres czasu. W ciągu trzech miesięcy Kamil zrealizował chodź amatorskie to dość ciekawe teledyski.

„Jestem szczęśliwy i choć przede mną jeszcze sporo pracy, to mocno wierzę, że w przyszłości będę mógł robić to, co kocham- śpiewać” zdradził nam Kamil podczas ostatniej rozmowy. Idzie po marzenia bo to jedyna droga, która go prowadzi to hasło przewodnie młodego wokalisty. Nie zawsze w życiu człowiekowi wszystko przychodzi łatwo jednak Kamil nigdy się nie poddaje.

Najnowsza premiera miała miejsce niespełna dwa tygodnie temu. „Dziewczyna z marzeń” to swego rodzaju przekaz. Jak w przypadku poprzednich piosenek i w tej Kamil pisząc tekst sięgnął w głąb swojego serca. Każdy kto go zna wie, że ten chłopak jest bardzo wrażliwym i uczuciowych człowiekiem. Takie są właśnie i jego utwory. Teledysk został nakręcony w Wyszkowie amatorsko telefonem i zmontowany osobiście przez Kamila.

Zapraszamy was do obejrzenia premiery na naszym kanale. Spełniajcie marzenia Kamil jest tego najlepszym przykładem by walczyć o swoje.

Related post