Kamil Juchimiuk największy fan polskiej muzyki tanecznej. W jego żyłach płynie disco polo.

 Kamil Juchimiuk największy fan polskiej muzyki tanecznej. W jego żyłach płynie disco polo.

Kamil Juchimiuk w świecie disco polo znany jest jako Kamcio z Jawora. Największy fan polskiej muzyki tanecznej od 1993 roku, czyli już 28 lat. Na koncie ma około 150 spotkań z największymi gwiazdami sceny disco polo. Nie ma osoby, która nie znałaby Kamila pozytywnie nastawionego do życia, pełnego pasji i zaangażowania młodego mężczyzny. Dla niego nie ma rzeczy niemożliwych. Potrafi rzucić wszystko i jeżeli jest taka możliwość pojechać na drugi koniec Polski by zobaczyć się ze swoimi idolami.

Kamil ma również drugą pasję, którą jest śpiew. Stworzył on swój kanał na Tik-Tok-u zamieszczając tam niemalże każdego dnia jakiś filmik. Co rok występuje na Przeglądzie Polskiej Piosenki Popularnej i Chodnikowej w swoim rodzinnym mieście. A to jeszcze nie koniec jego muzycznych przygód. Na koncie ma również występ w popularnym programie muzycznym Disco Star. Jak widzicie do odważnych świat należy!

Zobaczcie kilka zdjęć z okazałej kolekcji Kamcia z gwiazdami disco polo. Jeżeli chcecie zobaczyć je wszystkie wskakujcie na oficjalnym profil Kamcia z Jawora.

Kamil to również chłopak o wielkim sercu, który pomaga innym nie oczekując nic w zamian. Zobaczcie ostatnie wyróżnienie i podziękowania od Andrzej Suprona polskiego zapaśnika i obecnie aktora. To wielkie wyróżnienie dla młodego mężczyzny.

Dziękuję Mistrzu 🙂🙂

Opublikowany przez Kamcio z Jawora Poniedziałek, 10 maja 2021

Dodatkowo Kamil szykuje dla wszystkich ciekawą niespodziankę. Będzie to jego autorska premiera piosenek do, których on sam układa teksty. Czekajcie cierpliwie!

Related post