Justyna Lubas w szczerym wyznaniu! …”Każda z nas w swoim życiu miała wiele zawirowań. Wzlotów i upadków”… co takiego wydarzyło się w życiu Topki?!

 Justyna Lubas w szczerym wyznaniu! …”Każda z nas w swoim życiu miała wiele zawirowań. Wzlotów i upadków”… co takiego wydarzyło się w życiu Topki?!

Justyna Lubas w ostatnim poście na Instagramie poruszyła wątek pewnych zmian w swoim życiu osobistym. Gwiazda przyznała, że miała cięższy moment lecz wszystko skończyło się dobrze można rzec idealnie.

Wokalistka w jednym z ostatnich postów opowiedziała co przydarzyło jej się w ostatnich miesiącach. W obszernym wpisie wyznała, że miała małe zawirowania życiowe, ale na szczęście wszystko się ułożyło. Mogłoby się wydawać, że w życiu artystki nie dzieje się nic niepokojącego przecież nic na to nie wskazywało. Wiecznie uśmiechnięta, pozytywnie nastawiona do życia Topka tak naprawde przywdziewała maskę. Po to by nikt nie zobaczył tego co działo się wewnątrz niej samej.

Tak to jakoś było… Każda z nas w swoim życiu miała wiele zawirowań. Wzlotów i upadków. To zdjęcie było wykonane
w czasie gdy szłam mocno pod górkę – co świadczy o tym zmiana koloru włosów. Z własnego doświadczenia wiem, że nic nie dzieje się bez przyczyny. Dlaczego? Dlatego że:
– pierwsza bardzo ważna dla mnie sprawa ” dopiero teraz wiem co znaczy miłość ” Kochać i być kochaną” ❤–❤ tak, tak odrazu Wam odpowiadam „Mam fantastycznego mężczyznę który mnie wspiera. Jest moim przyjacielem, kochankiem i Partnerem życiowym.” -druga bardzo ważna sprawa to taka, że toksyczne osoby same usunęły się z mojego życia, pamietajcie dużo osób które uważacie za przyjaciół zwyczajnie zatruwają Nasze życie lub najchętniej jak tylko pojawi się im okazja wbijają nóż w Twoje plecy. – trzecia kwestia to taka: dziękuję Bogu za tą czarną doline łez i trudów. Bo dzięki temu wychodzę na szczyt gdzie mogę ujrzeć jasność i dojrzeć to co najlepsze oraz najpiekniejsze 😍 Moi drodzy nareszcie zaczęłam żyć, cieszyć nawet z najmniejszej rzeczy. Tego Wam życzę z całego serducha💜💜💜💜

Oczywiście wpis odbił się dużym echem wśród fanów muzyki disco polo. Kilka godzin po jego opublikowaniu do wokalistki popłynęły nie tylko słowa wsparcia. Wielu internautów podzieliło się z również z Justyną własnymi doświadczeniami. To pokazuje, że artystka zawsze może liczyć na wsparcia chcociażby duchowe od swoich fanów. Pamiętajcie co nas nie zabije to nas wzmocni i tak właśnie jest w przypadku Topki.

Related post