Gorąca premiera od FenoMen Music! Wokalista stworzył hymn wieczorów kawalerskich.

 Gorąca premiera od FenoMen Music! Wokalista stworzył hymn wieczorów kawalerskich.

Artyści cały czas trwają w poszukiwaniu recepty na świetny utwór, który pozostanie w sercach i umysłach słuchaczy na długie lata. Jedni tworzą coś romantycznego inni bardziej imprezowego ile zespołów tyle pomysłów. Każdy chce stworzyć coś swojego, a zarazem coś wyjątkowego. Dlatego też zespół FenoMen Music na czele którego stoi Arkadiusz Garbacz wpadł na pomysł stworzenia hymnu wieczoru kawalerskiego.

Jak wielu z Was wie Arek oprócz występów na scenie disco polowej zajmuje się również oprawa muzyczną wesel. Jego dotychczasowe utwory to strzały w dziesiątkę, które zyskiwały dość dużą popularność w sieci oraz na salach weselnych. Zna więc temat od tzw „podszewki” i wie przy czym najchętniej bawią się weselnicy. I tak o to powstał „Kawalerski Sen” hymn wieczorów kawalerskich.

Zdecydowanie jest to utwór, który od pierwszych taktów zachęca do tańca. Skoczna aranżacja i szybko wpadający w ucho tekst to przepis na sukces. Czyżby FenoMen Music znalazł swój złoty środek, a tym hitem zdobędzie jeszcze szersze grono fanów? Przekonamy się niebawem.

Zobacz również https://disconews.pl/bo-jestes-ty-w-wykonaniu-energy-girls-znane-wokalistki-oddaly-hold-legendzie/

Related post