Finalista 3 edycji programu „Hotel Paradise” w utworze disco polo. Czy udział w programie pomoże mu w karierze muzycznej?!

 Finalista 3 edycji programu „Hotel Paradise” w utworze disco polo. Czy udział w programie pomoże mu w karierze muzycznej?!

Simon Price to finalista programu Hotel Paradise 3, który wykorzystuje swoje 5 minut by rozwinąć karierę. Okazuje się, że uczestnik show nagrał piosenkę disco polo, a wczoraj miała miejsce premiera utworu. Czy udział w programie pomoże mu w karierze muzycznej?!

Simon jako jeden z nielicznych uczestników programu szybko zyskał sympatię widzów. Dał się poznać jako pewny siebie, zabawny i szczery mężczyzna. Ci którzy bacznie śledzili program wiedzą, że Simon w trakcie trwania Hotelu Paradise niejednokrotnie powtarzał, że muzyka jest ważnym elementem w jego życiu i jest jego ogromną pasją. Od zawsze pragnął spełnić swoje marzenie by nagrać swój własny utwór i w końcu dopiął swego.

Finalista show nagrał swoją piosenkę, która miała swoją premierę 5 czerwca. Simon wspólnie z Kacprem Turkiem pod pseudonimem Goli wydali utwór o tytule Wódy galon. W rozmowie z dziendobry.tvn.pl zdradził on że teledysk nakręcono już jakiś czas temu w Kalifornii, ale wymagał on dopracowania.

W sieci pojawiło się mnóstwo pozytywnych opinii dotyczących teledysku, a liczba wyświetleń przekroczyła 150 tys. Być może data premiery nie jest przypadkowa, a panowie czekali jak potoczy się finał programu. Przecież wygrana Simona dać im może jeszcze większy odbiór ich singla?!

Related post