Fani disco polo dopytywali artystę o obiecaną nowość. Ben Vito dość szybko zareagował i już niebawem ukaże się kolejna premiera.

 Fani disco polo dopytywali artystę o obiecaną nowość. Ben Vito dość szybko zareagował i już niebawem ukaże się kolejna premiera.

Ben Vito należy do grona artystów, który na łamach naszego portalu gości niejednokrotnie. Swoją twórczością niejednokrotnie zaskoczył nie tylko nas ale i swoich fanów. Jego doświadczenie muzyczne i ciężka praca nad każdym utworem za każdym razem odnosi sukces.

Chodź Marcin należy do grona artystów, którzy dbają o swoich fanów wypuszczając coraz to nowe piosenki ci i tak wciąż dopytywali o kolejną nowość. Z ogromną niecierpliwością czekali na ten moment, kiedy artysta przekażę im informację o premierze. Dziś właśnie nadszedł ten dzień!.

Wspólnie z niezawodną ekipą Allinteractive Films, którzy słyną z niebanalnych pomysłów zakończyli zdjęcia do najnowszej produkcji Ben Vito. Tytuł utworu nie jest nam jeszcze znany nie mniej jednak szykuje się kolejny hit. Z tego co możemy usłyszeć na krótkim filmie utwór będzie o miłości. Chodź Marcin słynie z różnych stylów muzycznych tym razem postawił na stare dobre disco polo. Co możemy zdradzić to to, że klimat utworu przeniesie was do lat 90.

Wrzucamy wam niepublikowane zdjęcia z planu i poinformujemy was o premierze jak tylko poznamy datę.

Related post