Ellixir powraca na salony!!! Ta produkcja wywoła nie małe zamieszanie. Premiera jeszcze w tym tygodniu!!!

 Ellixir powraca na salony!!! Ta produkcja wywoła nie małe zamieszanie. Premiera jeszcze w tym tygodniu!!!

Przemysław Łazarz powraca na salony z wielkim przytupem. Po niespełna rocznej przerwie zapowiada zbliżającą się nowość. Ta produkcja wywoła nie małe zamieszanie w branży disco polo. Czy jesteście na to gotowi?!

Formacja Ellixir znana jest z takich utworów jak „Łobuziara”, „Rumiane Policzki” czy „Twój na zawsze”. Pomimo chwilowej pauzy w wydawaniu kolejnych utworów wokalista nadal był aktywny w mediach społecznościowych. To właśnie z nich dowiedzieliśmy się, że już za kilka dni usłyszymy premierowy singiel na który z utęsknieniem czekali fani zespołu.

Piosenka nosi tytuł „Diablica” opowiada ona o dziewczynie, która w ciągu dnia jest typową dziewczyną. Pracującą z własnymi pasjami przykładną kobietą niczym anioł. Jednak gdy nadchodzi wieczór budzi się do życia jej druga diablicza natura. Stąd wziął się i pomysł na tytuł piosenki.

Zapowiada się dość ciekawa premiera zważywszy na to, że będzie to utwór bardzo taneczny, rytmiczny z dobrym bitem. Więcej natomiast można powiedzieć o kadrach, które pojawią się w klipie. Szybkie auta, piękne i zmysłowe kobiety, niesamowite widoki i wiele innych smaczków. To wszystko zobaczycie już w ten piątek 28 maja na kanale Wydawnictwa Muzycznego Folk. Szykujcie się na naprawdę spektakularny teledysk i meg premierę.

Zobaczcie kilka fotek z planu zdjęciowego i zapowiedź zbliżającej się premiery na naszym portalu.

Related post