Dzisiejszy dzień zapamiętają na zawsze! Zespół Naziro przekazał wszystkim smutne informacje.

 Dzisiejszy dzień zapamiętają na zawsze! Zespół Naziro przekazał wszystkim smutne  informacje.
Świat disco polo, kojarzy się wszystkim z ciągłą radością i dobrą zabawą. Niestety bywają i takie sytuację, których nikt nie przewidzi. Wtedy pozostaje tylko przyciszyć muzykę i wspólnie przeżyć smutne chwile.

Zespół Naziro (wcześniej NAZIR) istnieje od 1999 roku. Artyści grają różnorodną muzykę, począwszy od dawnych romansów cygańskich po disco-polo, dance, pop, a także muzykę biesiadną. Na ich koncerty zawsze przychodzą tłumy, a wśród nich jest też kilka osób którzy są obecni na każdym z nich. Do tego grona należał Tomasz K, prawdziwy fan który nie opuścił ani jednego koncertu. Nie przegapił żadnego wydarzenia w regionie na którym miał pojawić się jego ulubiony zespół.Niestety do następnego spotkania nie dojdzie. Naziro poprzez media społecznościowe przekazał wszystkim tragiczne wiadomości. Wczoraj z Jeziora Ełckiego wydobyto ciało Tomasza.

„Wczoraj z Jeziora Ełckie wydobyto ciało naszego fana zespołu Tomka. Tomek był praktycznie na każdym naszym koncercie w regionie. Miał być również z nami 13 sierpnia na koncercie w Białej Piskiej, ale niestety….”

Nikt by się nie spodziewał, że środę 5 sierpnia zespół zapamięta już do końca życia. Przecież za kilka dni mieli spotkać się na kolejnym koncercie. Panowie chcąc uczcić śmierć tragicznie zmarłego fana już niebawem opublikują swój najnowszy utwór. Piosenka będzie opowiadać o tym co się dzieje, jak jest ciężko, jak życie z nami gra ze specjalną dedykacją dla zmarłego Tomasza.

Related post