Dwóch świetnych wokalistów połączyło siły. MELO & FASHION stworzyli hit przy którym bawi się cała Polska.

 Dwóch świetnych wokalistów połączyło siły. MELO & FASHION stworzyli hit przy którym bawi się cała Polska.

Radosław Gołofit to nie tylko lider zespołu MeLo, ale również świetny klawiszowiec, autor tekstów i muzyki. Od 2020 roku na dobre rozpoczęła się przygoda muzyczna MeLo. Utwory „Przytulę Cię” „Tylko Ciebie” „Wyjątkowa” „Na dobre i złe” szybko zdobyły uznanie fanów muzyki disco polo. Dwa ostatnie miały swoją emisję w TV na kanałach muzycznych i na listach przebojów.

Mariusz Wciseł natomiast swoją przygodę z muzyką disco polo rozpoczął w 2020 roku. Na swoim muzycznym koncie posiada kilka dobrych produkcji. „Taka gorąca jesteś”, „Cud w kołysce” i „Powroty” . Utwory te możecie zobaczyć na oficjalnym koncie zespołu FASHION na kanale YouTube.

Niespełna tydzień temu odbyła się premiera wspólnego utworu dwóch świetnych artystów pt. „Tańczę kiedy chcę”. Piosenka dość szybko zdobyła uznanie fanów o czym świadczy ilość wyświetleń na kanale wytwórni Lemon Records. Pomysł wspólnego projektu Radka i Mariusza, liderów zespołów MeLo & Fashion narodził się we wrześniu 2021r. Jednak to grudzień 2021 był przełomowym momentem połączenia sił. Po zakończeniu sezonów weselnych obu zespołów, przystąpili do realizacji przedsięwzięcia.

Głównym zamysłem obu panów było stworzenie utworu wesołego, dynamicznego i niezwykle skocznego. Chcieli aby nowy projekt kojarzył się z czymś przyjemnym, mający w sobie prosty i przejrzysty przekaz – w tym przypadku jest to taniec. Tak oto powstał dość udany numer „Tańczę Kiedy Chcę” typowe disco polo połączone z elementami folku, nacechowanego biesiadną manierą. Ubiory i tańce folkowe wykorzystane w teledysku pozwalają ponieść się muzyce i ruszyć na parkiet. Niezależnie od tego czy jesteś laikiem w tej dziedzinie czy zawodowym tancerzem utwór porwie cię do tańca.

Wszystko wskazuje na to, że ich pomysł wypalił komentarze, które posypały się lawinowo potwierdzają, że ta współpraca okazała się owocna. Gratulujemy sukcesu i czekamy na kolejną wspólną piosenkę. Dla tych co przegapili premierę wrzucamy link poniżej.

Related post