Dwie przepiękne kobiety na jednym zdjęciu! Wyglądają niemalże identycznie.

 Dwie przepiękne kobiety na jednym zdjęciu! Wyglądają niemalże identycznie.

W muzyce disco polo nie brakuje pięknych i zdolnych wokalistek, które na co dzień są również matkami. Jedną z nich jest Joanna Kaczanowska bardziej znana jako Etna. Popularna wokalistka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i z chęcią dzieli się swoimi przemyśleniami. Dziś z okazji dnia matki opublikowała post dotyczący macierzyństwa. Przy okazji zamieszczając zdjęcie ze swoją córką Izabellą.

To wspaniałe, gdy między matką a córką nie ma żadnej rywalizacji, jest uznanie i poczucie własnej wartości🌺
Matka, to piękna lecz trudna rola. Radość, szczęście, duma, zadowolenie przeplatają się z lękiem, trwogą, bólem o zdrowie i szczęście dzieci. Kiedyś ja byłam sobie pępkiem świata, teraz moim pępkiem świata są moje dzieci ♥️♥️♥️
Wszystkim Mamom zdrowia i najlepszego ! 🌺🌸🌺🌸

Jak mówi jedno z przysłów „Pokaż mi swoją matkę, a powiem ci, jaka będziesz w przyszłości” – to zdanie zawiera głęboką prawdę. Trudno odnaleźć w przyrodzie bliższą więź niż ta, która łączy matkę i córkę. Patrząc na zdjęcie Joanny i Izabelli widać, że to co łączy te kobiety to prawdziwa miłość matki i córki. Zresztą warto wspomnieć, że córka Etny podziela mamy pasję do występów na scenie i sama próbuje swoich sił wokalnych jako Carmel. Jak widać dziewczyny nie tylko łączy przepiękna uroda i niesamowita figura ale i w obu paniach mieszka artystyczna dusza. Czyż nie wyglądają jak siostry bliźniaczki?

Related post