Diskorolka rozgryzł ludzie umysły! Koniecznie posłuchajcie najnowszej propozycji pt. „Prześwietlenie”.

 Diskorolka rozgryzł ludzie umysły! Koniecznie posłuchajcie najnowszej propozycji pt. „Prześwietlenie”.

DISKOROLKA to formacja muzyczna, która powstała w roku 2015 w Kielcach. Jej twórcą jest Łukasz Gruszczyński, znany DJ, producent i wokalista. Zespół ma na swoim koncie już kilka dobrych produkcji, którym zawsze towarzyszą barwne teledyski. Znakiem rozpoznwczym Diskorolki jest mocno klubowe brzmienie i dowcipne teksty, które w połączeniu tworzą smakowitą całość i nakręcają do zabawy. 

Łukasz może pochwalić się też sporym doświadczeniem w branży rozrywkowej. Brał udział w wielu programach telewizyjnych m.in Must Be The Music, Kawa czy herbata i Disco Polo Live. Jego piosenki gościły w wielu muzycznych stacjach chociażby Polo TV i Radiu ESKA. Jako DJ prowadził niezliczoną ilość imprez z gwiazdami polskiej estrady, m.in. Ewą Farną, Andrzejem Piasecznym, Olą Szwed, z zespołem Pectus, z K.A.S.Ą, Norbim, Skibą z Big Cyca, z zespołem VOX, z kabaretami Nowaki i KSM. Krótko mówiąc, Diskorolka to niekończąca się impreza. 

Wczoraj do sieci trafiła kolejna muzyczna propozycja artysty. Na kanale Lemon Records pojawił się najnowszy teledysk Diskorolki „Prześwietlenie”. Niestety komentarze pojawiające się pod klipem nie są zbyt pochlebne. Lecz mimo niestosownych opinii teledysk ma już prawie 10 tysięcy wyświetleń. Jak widać wokalista ma swoich wiernych fanów, którzy go chętnie słuchają. A wam sie podoba?!

Related post