De Ka rozpoczyna przygodę w świecie disco polo! Czy to oznacza, że artysta na dobre rezygnuję z rapu?! Koniecznie posłuchajcie jego debiutanckiego hitu!

 De Ka rozpoczyna przygodę w świecie disco polo! Czy to oznacza, że artysta na dobre rezygnuję z rapu?! Koniecznie posłuchajcie jego debiutanckiego hitu!

W ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat muzyka disco-polo opanowała polski internet. Discopolowe utwory podbijają listy przebojów, a sprzedaż płyt zdecydowanie wzrosła. Teledyski w błyskawicznym tempie osiągają miliony wyświetleń gwarantując tym samym artystom wzrost popularności. Być może dlatego też wielu wokalistów wykonujących inne gatunki muzyczne rozpoczynają przygodę z muzyką disco polo.

De Ka to dość młody lecz niezwykle utalentowany wokalista. Pochodzący z woj. lubelskiego 29-letni polski artysta śpiewający muzykę od dziecka z pogranicza rapu oraz disco polo. Autor kilku swoich tekstów tj. „Gdy Cię ujrzałem” czy „Szczere uczucie”. Swoją przygodę z Disco Polo rozpoczął niedawno wydając piosenkę pt: „Tańczyć do rana”, która w szybkim czasie zdobyła uznanie fanów. Dość dużym atutem w powstałym do utworu teledysku był udział Kamila Kossakowskiego oraz znanych Tik-Tok-erów. W klipie wystąpiła również Roksana Orłowska tancerka zespołu Extazy.

Wszystko wskazuje na to, że znany raper dość szybko odnalazł się w świecie disco polo. Jak widać po komentarzach zamieszczonych w serwisie YouTube fani nie kryją swojego zachwytu. A my mamy dla was niespodziankę De Ka zdradził nam, że już niebawem niebawem trzy premiery „Siła przyciągania”, „Gdy ujrzałem cię” oraz „Lollipop”.

Tymczasem zapraszamy was do obejrzenia debiutanckiego singla na łamach naszego portalu.

Related post