Czy ta nowość młodego artysty po raz kolejny przyniesie mu sukces?! Bedi i „Puste słowa” już w sieci!!!

 Czy ta nowość młodego artysty po raz kolejny przyniesie mu sukces?! Bedi i „Puste słowa” już w sieci!!!

Bedi Dawid Badecki to młody ale niesamowicie uzdolniony wokalista, który w szybkim tempie zdobył popularność swoim wyjątkowym głosem. W 2019 roku wypuścił swój pierwszy debiutancki singiel “To co chciałbym ci dać”który w ciągu 4 miesięcy osiągnął ponad 2 mln wyświetleń w serwisie YouTube. To ogromny sukces jak na osobę, która zaczynała w branży disco polo. Kolejne utwory „Jak zrozumieć cię mam” i „Miliony gwiazd” powieliły sukces pierwszej piosenki, a Dawid zdobywał listy przebojów. W 2020 roku wskoczył pod skrzydła Fabryki Przebojów i do dziś wypuszczają razem kolejne nowości.

Parę godzin temu w sieci pojawiła się kolejna premiera pt. „Puste Słowa”. Zarówno utwór, jak i klip świetnie się dopełniają. Zdjęcia do teledysku były kręcone w malowniczym Kazimierzu Dolnym co dodaje niesamowitego klimatu. Trzeba przyznać, że Bedi kolejny raz podniósł sam sobie poprzeczkę dotyczącą kolejnych produkcji.

Czy Dawid po raz kolejny zatrzęsie branżą disco polo, a „Puste Słowa” powielą sukces poprzednich produkcji dowiemy się za kilka dni. A tymczasem zobaczcie dzisiejsza premierę włśnie teraz.

Related post