Ciekawe zmiany w życiu Angeliki Żmijewskiej! Topka znalazła sobie nowe zajęcie!

 Ciekawe zmiany w życiu Angeliki Żmijewskiej! Topka znalazła sobie nowe zajęcie!

Angelika Żmijewska to niezwykle piękna i wszechstronnie utalentowana wokalistka żeńskiego trio Top Girls. Od 2016 roku dzięki wytwórni Green Star Music dziewczyny wkroczyły do discopolowej rodziny. Ich kariera potoczyła się błyskawicznie, a utwory błyskawicznie podbiły wszystkie listy przebojów. Piosenki takie jak: “Mleczko”, “To skomplikowane”, czy “Jakbyś mnie zechciał” do dziś dnia śpiewają miliony.

Jednak występy na scenie przed uwielbianą publicznością to nie jedyne zajęcie Topki. Gwiazdy disco polo poza muzyką mają także wiele innych pasji, a w przypadku Angeliki jest to masaż. Wczoraj na swoim Instagramowym koncie wokalistka podzieliła się ze swoimi fanami niezwykłą informacją. „Jestem turbo podekscytowana i szczęśliwa, że mogę podzielić się z Wami moimi nowymi umiejętnościami. 👐 Oprócz spotkań na koncertach możecie mnie teraz również odwiedzać w Warszawie (ul. Dzielna 72) w salonie @zywotowska w którym będę wykonywać japoński masaż twarzy Kobido.”

Kobido jest to szczególna forma masażu. Jest to rytuał, który przebiega według określonych reguł. Wywodzi się on z tradycji medycyny chińskiej. Podobnie jak tradycyjny masaż wykonuje się go na powierzchni twarzy. To manualny, bardzo intensywny zabieg, który działa na głębokie struktury skóry. Dzięki niemu skóra staje się mocniejsza, a ponieważ działamy na nią głębiej, możemy ją również intensywniej odżywić, dzięki składnikom aktywnym zawartym w kosmetykach użytych do masażu.

Jeżeli ktoś z was jest akurat w pobliżu Warszawy lub chcę poprostu zobaczyć swoją ulubioną wokalistkę, a przy okazji poczuć niesamowity relaks to zapisujcie się. Artystka stworzyła również osobne konto na Instagramie gdzie znajdziecie wszelkie potrzebne informację https://www.instagram.com/kobido.angelikazmijewska/.

Czy to oznacza, że Topka rezygnuję z występów na scenie? Oczywiście, że nie!. My jako portal gratulujemy Andżelice sukcesu i czekamy na informację, kto z was był na masażu u ślicznej artystki.

Related post