Jedna przygoda dobiegła końca, druga dopiero się rozpoczyna!. Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz nie marnują ani chwili.

 Jedna przygoda dobiegła końca, druga dopiero się rozpoczyna!. Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz nie marnują ani chwili.

Od kilku dni świat disco polo, aż huczy o odejściu Angeliki Żmijewskiej i Pauli Karpowicz z zespołu Top Girls. Chodź decyzja jak podjęły dziewczyny znały od dłuższego czasu w żaden sposób nie mogły nic zdradzić. Ze względu na łączącą ich umowę z wytwórnią Green Star Music artystki dopiero po oficjalnych zmianach w zespole Top Girls wydały własne oświadczenia. Tego samego dnia Angela i Paula na swoim Instagramie zrobiły live’a by wytłumaczyć zaistniałą sytuację. Niestety wiele osób poczuło się oszukanych gdyż dziewczyny wielokrotnie powtarzały, że nie odchodzą z zespołu. A co gorsza fani utalentowanych wokalistek martwiło się, że nie zobaczy już ich na scenie.

Wszystko wyjaśniło w mgnieniu oka, okazało się że artystki mają już wspólne plany. Długo nie trzeba było czekać na informacje na temat dalszych losów byłych wokalistek Top Girls. Nowy projekt, który za kilka dni zawojuje branżą muzyczną będzie nosił nazwę Topky. I chodź informacja ta wyszła dopiero wczoraj ilość obserwujących zespołowe media społecznościowe pokazuje jak wielką rzeszę prawdziwych fanów mają artystki.

To nie koniec dobrych wiadomości już za kilka dni odbędzie się oficjalna premiera debiutanckiego singla „Szpile”. Po raz pierwszy usłyszycie ją w Radiu VOX FM w piątek 10.09.2021 o godz. 8:20 oraz w Polo TV o godz. 17:00. Na YouTube odpalajcie klip już od godz. 11:00 w sobotę (11.09).

Wszystko wskazuje na to, że prawdziw przygoda dopiero się rozpoczyna. I chodź może być ciężko dziewczyny wiedzą, że mogą liczyć na swoich fanów. To będzie największe wydarzenie tej jesieni, a dziewczyny zdobędą szczyty. Czekamy i trzymamy z całej siły kciuki.

Related post