Ben Vito po raz kolejny udowodnił, że potrafi świetnie bawić się muzyką i przede wszystkim rozumie potrzeby swoich fanów.

 Ben Vito po raz kolejny udowodnił, że potrafi świetnie bawić się muzyką i przede wszystkim rozumie potrzeby swoich fanów.

Ben Vito to wokalista, który niejednokrotnie udowodnił, że ma talent. Jego doświadczenie muzyczne i ciężka praca nad każdym utworem przynosi oczekiwane efekty. Ten kto zna Marcina prywatnie wie, że jest to człowiek który chętnie podejmuje nowe wyzwania również i te muzyczne. Właśnie efektem takiego eksperymentu jest kolejna nowość artysty „Gdzie Jesteś Gdzie”.

Premiera najnowszego singla miała miejsce mniej więcej trzy tygodnie temu. Utwór ten zdecydowanie odbiega od poprzednich produkcji Ben Vito. Pomimo różnic zauważalnych od pierwszych taktów piosenki utwór szybko zdobył uznanie fanów. Klasyczne brzmienie lat 90′ to coś co wielu fanatyków disco polo wprost uwielbia. A w połączeniu z romantycznym tekstem, który opowiada o utraconej miłości jest strzałem w dziesiątkę. Całości charakteru dodał teledysk wykonany przez firmę Allinteractive Films, która specjalizuje się w tego typu klipach.

Jak się okazuje eksperymentowanie z muzyką wychodzi Marcinowi bardzo dobrze. Artysta ma już przygotowane kolejne nowości, które jeszcze w tym roku ujrzą światło dziennie. Jak myślicie czy Ben Vito jeszcze czymś was zaskoczy?

Related post