Agnieszka Drewnicka doznała wypadku. Wokalistka disco polo nie może pogodzić się z myślą, że zawiodła swoich fanów.

 Agnieszka Drewnicka doznała wypadku. Wokalistka disco polo nie może pogodzić się z myślą, że zawiodła swoich fanów.

Agnieszka Drewnicka jest jedną z najbardziej znanych i uwielbianych wokalistek muzyki disco polo. Przygoda z zespołem Exaited zaczęła się w 2006 roku. Wtedy też wylansowała największe swoje przeboje. „W sercu mi graj”, „Pokochaj mnie jeszcze raz” do dziś śpiewa cała Polska. Niestety kilka dni temu stało się w życiu Agnieszki coś niespodziewanego schodząc po schodach spadła i się poobijała.

Ponieważ artystka nie chciała zawieść swoich fanów postanowiła wyruszyć na koncert. Chodź odczuwany ból kręgosłupa powodował ograniczenia ruchowe wokalistka chciała wystąpić. Szczęściem w nieszczęściu okazał się bowiem zepsuty samochód, który zmusił ekipę do powrotu do domu. Agnieszka z godziny na godzinę czuł się coraz gorzej, a ból był nie do zniesienia.

Jednak nie tylko ból kręgosłupa męczy wokalistkę, nie może pogodzić się z tym, że zawiódł swoich fanów. Lecz komentarze pojawiające się w mediach społecznościowych jawnie mówią, że nie mają oni żalu do artystki. Wręcz przeciwnie życzą jej szybkiego powrotu do zdrowia wspierając jej rekonwalescencję. Upewniając ją tym samym, że wszyscy czekają na jej powrót i nikt nie ma chociażby najmniejszych pretensji o nie pojawieniu się na koncertach.

Cała redakcja DiscoNews.pl życzy ci Agnieszko szybkiego powrotu do zdrowia. Trzymamy kciuki za szybką i sprawną rekonwalescencję. Czekamy na ciebie przed telewizorami i na scenie. Dużo zdrówka i cierpliwości niebawem się zobaczymy.

Related post