Agnieszka Brzezińska w areszcie! Seksowna kusicielka złamała prawo!

 Agnieszka Brzezińska w areszcie! Seksowna kusicielka złamała prawo!
Spokojnie to tylko teledysk do najnowszego singla artystki. Agnieszka jest na wolności nic nie przeskrobała oprócz świetnej premiery!

W świecie disco polo nie brakuje pięknych i utalentowanych kobiet. Zdecydownie do ich grona należy Agnieszka Brzezińska. Artystka która swoim optymizmem zaraża każdego kto stanie na jej drodze. Pomysły na swoje utwory czerpie z muzycznych tradycji rodzinnych, które były i są inspiracją dla jej największej pasji śpiewu.

Na swoim muzycznym koncie Agnieszka ma już kilka naprawdę dobrych produkcji. Wczoraj do tej listy dołączyła kolejna premiera pt.”Deszczowa Gra”. To niezwykle energiczny i melodyjny utwór z humorystycznym teledyskiem, który ma szansę zostać wakacyjnym hitem. Zmysłowe spojrzenie, pewność siebie, która dosłownie bije po oczach, seksowny głos, śmiech, ruchy – tak w skrócie można opisać rolę w jaką wcieliła się wokalistka. Wodząc na pokuszenie strażników więziennych niczym Ewa z raju sama tam trafia. Jak widzicie niegrzeczne dziewczynki zasługują na karę!

Chcecie poznać jak zakończyła się ta zabawna historia obejrzyjcie teledysk razem z nami.

Related post