Adam Chrola odświeżył utwór sprzed 12 lat! Od dzisiaj specjalnie dla Was „Czy zostaniesz moją żoną” w całkiem nowej wersji!

 Adam Chrola odświeżył utwór sprzed 12 lat! Od dzisiaj specjalnie dla Was „Czy zostaniesz moją żoną” w całkiem nowej wersji!
Swoją premierę miał właśnie najnowszy klip Adama Chlory „Czy zostaniesz moją żoną”. Po raz pierwszy utwór ten usłyszeliśmy dwanaście lat. Jeden z najpopularniejszych i najładniejszych utworów Adama dostał nowe życie.

Adam Chrola jest jednym z najbardziej znanych wokalistów wykonującym muzykę taneczną i disco polo. Muzykę tworzy solowo oraz wraz z założonym przez siebie w 1999 roku zespołem AdamBand. Kiedy w 2009 pojawił się teledysk do popularnego utworu „Drogi mój teściu” jego solowa kariera nabrała tempa.

Artysta znany każdemu z takich hitów jak m.in. „Na słodko”, „Miłosna gra” czy też „Nasza jest ta noc” z udziałem samego króla disco polo Zenka Martyniuka postanowił odświeżyć jeden ze swoich utworów. Mowa oczywiście o kultowym najpopularniejszym 12 letnim przeboju „Czy zostaniesz moją żoną”. Pierwotnym autorem piosenki był Janek Bańkowski, który współpracował z wieloma zespołami disco polo lat 90.

Z odświeżenie wersji odpowiedzialny jest duet producencki Gesek & Blue Eyes. To oni nadali piosence powiewu świeżości i nowocześniejszego brzmienia zachowując styl pierworodnej wersji. Numer pojawił się dziś na kanale Wydawnictwa Muzycznego Folk i odrazu wywołał lawinę komentarzy. Prawda jest taka, że słuchacze muzyki disco polo lubi słuchać odświeżone wersje ulubionych i czasem zapomnianych utworów.

Jeżeli przegapiłeś premierę „Czy zostaniesz moją żoną” zobacz ją właśnie teraz na łamach naszego portalu.

Related post