Wzruszający prezent dla wszystkich Mam!!! Muzyczna niespodzianka Elza & Mr.Max „Dla Ciebie Mamo”.

 Wzruszający prezent dla wszystkich Mam!!! Muzyczna niespodzianka Elza & Mr.Max „Dla Ciebie Mamo”.

Mariusz Zalewski to wokalista, który wspólnie z Natalią Ołów tworzą zespół R-MAX. Samozaparcie, talent i miłość do muzyki spowodowały, że w roku 2017 zdecydowali się zaistnieć na polskim rynku disco polo. Na swoim koncie mają już kilkanaście hitowych przebojów m.in „Sen o miłości”, „Ciebie Chcę” czy „Chcę Koteczka”.

Od jakiegoś czasu Mariusz występuje również jednoosobowo jako Mr.Max. Wspólnie z Konradem Skolimowski nagrał kilka świetnych produkcji, które wstrząsnęły branżą disco polo. Fani tych dwóch panów tak zafascynowali się ich utworami, że wciąż proszą o więcej. Jak się okazuje decyzja o współpracy była bardzo dobrym konceptem wskutek czego otrzymaliśmy lawinę świetnych produkcji.

Wczoraj w mediach społecznościowych pojawił się kolejny utwór, który powstał w duecie z córką wokalisty. „Dla Ciebie Mamo” to prezent podarowany każdej mamie z dnia ich wczorajszego święta. Utwór w szybkim tempie zyskał mega popularność, a lista wyświetleń wciąż rośnie. Utwór chwyta za serce i jest podziękowaniem dla wszystkich mam za ich trud i miłość włożone w wychowanie każdego dziecka. Musicie go usłyszeć!

Related post