Solowa kariera Justyny Lubas nabiera tempa. Wokalistka w Nowy Rok wchodzi z przytupem!.

 Solowa kariera Justyny Lubas nabiera tempa. Wokalistka w Nowy Rok wchodzi z przytupem!.

Końcem października Justyna Lubas poinformowała wszystkich, że odchodzi z Top Girls. Odejście tej wokalistki z zespołu narobiło sporego zamieszania w świecie disco polo. Decyzja o rozpoczęciu kariery solowej zakwitała w głowie artystki już od dłuższego czasu. Podjęcie ostatecznych kroków nastąpiło dość szybko co spotkało się z różnymi opiniami w branży muzycznej.

Justyna szybko wzięła sprawy w swoje ręce zaledwie kilka dni po ogłoszeniu swojej decyzji, przekazała fanom, że gotowy jest już jej pierwszy utwór. Premiera „Tańczmy do rana” odbiła się szerokim echem, a już kilka tygodni później w sieci pojawiła się kolejna nowość. „Pocałunek” to kolejna propozycja w której czuć, że wokalistka ma swój pomysł na siebie. Choć utwór zawiera nowoczesne brzmienia osadzony jest w uniwersalnym kontekście charakterystycznym dla muzyki disco polo.

Wygląda na to, że Justyna nie zawiodła swoich fanów. Opinie są bowiem bardzo motywujące i widać, że słuchacze trzymają kciuki za gwiazdę. Jednoznacznie twierdzą, że ma ona potencjał, wielki talent i powinna robić dalej to co lubi bo “wpada w ucho”.

Będziemy bacznie śledzić rozwijającą się solową karierę Justyny. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia a was zapraszamy do obejrzenia teledysku na łamach naszego portalu i na kanale Mono Studio Records .

Related post