Lucas M z premierowym singlem na jaki fani czekali od dawna. To zdecydowanie „Najlepszy” kawałek tej jesieni!

 Lucas M z premierowym singlem na jaki fani czekali od dawna. To zdecydowanie „Najlepszy” kawałek tej jesieni!

Fani nie mają wątpliwości, na taką nowość disco polo warto było czekać. Piosenka zespołu LucasM pod tytułem „Najlepszy.” to według wielu internautów najlepszy utwór wśród wielu premier nadchodzącej jesieni.

„Najlepszy” to najnowszy singiel Łukasza Mrugała wokalisty znanego fanom disco polo jako LucasM. Autor takich hitów, jak m.in. „Czy będę” oraz „Bez happy endu” po raz kolejny zszokował swoich fanów. A to wszystko za sprawą jednego hitu.

Cytaty z popularnych piosenek nie tylko inspirują, ale są impulsem do refleksji i pozwalają wyrazić uczucia. Niektóre zapadają w pamięci na długo. W ważnych momentach życia chętnie do nich wracamy. Czy premierowy singiel Łukasza dołączy do listy takich utworów?! Wydaje się że tak!.

W końcu przyszła pora na kolejną muzyczną nowość, którą możecie usłyszeć również na antenie Radia VOX FM. To właśnie tam odbyła się oficjalna, radiowa premiera piosenki „Najlepszy”. Lucas M zaprezentował słuchaczom gorącą, jesienną nowość. W ubiegły czwartek 15 września po raz pierwszy mogliśmy zobaczyć najnowszą piosenkę na kanale Lemon Records. To kawałek z niezwykle motywacyjnym przesłaniem opowiadający o życiu i o szczęściu, które warto chwytać codziennie. Najnowsza piosenka wokalisty wpada w ucho nie tylko poprzez ciekawą melodię, ale także tekst. Discopolowe brzmienia z elementami rocka i delikatnego popu nadają całości charakteru.

To kolejny raz gdy Łukasz podjął muzyczną współpracę z Arkadiuszem Jasionowiczem. Jak widać panowie potrafią wspólnie stworzyć naprawdę dobry numer. LucasM swoją nowością udowadnia wszystkim, że ma ogromną ilość pomysłów na kolejne przeboje, które trafiają w oczekiwania fanów. A teledyski powstające wspólnie z ekipą Playcam Media która potrafi wyciągnąć to, co najlepsze z każdego utworu jest bezapelacyjnym idealnym dopełnieniem całości.

Zapraszamy was do obejrzenia „Najlepszy” na łamach naszego portalu i koniecznie zostawcie po sobie ślad pod teledyskiem.

Related post