Grupa Maxel znienacka zaatakowała premierą! Fani nie kryją zachwytu, tracili nadzieję na powrót legendy na rynek muzyczny.

 Grupa Maxel znienacka zaatakowała premierą! Fani nie kryją zachwytu, tracili nadzieję na powrót legendy na rynek muzyczny.

Zespół Maxel powstał w 1993 roku i jest uznawany za jeden z nielicznych zespołów, którego twórczość wpłynęła na kształtowanie się muzycznego gatunku disco polo. Powrót na scenę zespołu to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, które z pewnością odbije się echem w branży muzycznej. Piosenki tj. „Tańczmy z cyganami”, „Nie zabieraj mi strun” czy „Lubię lubię” to ponadczasowe hity, które znają i kochają wszyscy fani muzyki. Nic dziwnego, że wieść o dzisiejszej premierze wywołała u wszystkich tyle emocji i entuzjazmu.

W kilka chwil od pierwszego odtworzenia teledysku pojawiły się komentarze w których fani nie kryją radości. „Kawaler” to strzał w dziesiątkę jeżeli chodzi nie tylko o tekst a i świetne brzmienie. Piosenka jest bardzo rytmiczna i szybka. Po 30 latach Bogdan Kukier wie jak muzycznie zadowolić swoich słuchaczy. Całości dopełnia teledysk, który jak się okazuje jest wyjątkowo międzynarodowy!. Ujęcia nagrywano w kilku krajach m.in w Hiszpanii, USA, Włoszech, Grecji, Szwajcarii, Meksyku . A jeden z aktorów pochodzi z Czech!.

Takie powroty to my szanujemy!. Zapraszamy was do obejrzenia gorącej premiery na kanale Green Star Music i na naszym portalu.

Related post