Co to za radość! Znana wokalistka została babcią!

 Co to za radość! Znana wokalistka została babcią!

Po długim oczekiwaniu LEA została babcią. W środę o godzinie 23:45 na świat przyszedł wnuczek artystki Nikodem.

Agata Zachariasz szaleje z radości, większość jej koleżanek zostały już babciami. Zazdrościła im tego, więc bardzo wyczekiwała swojego wnuka. W końcu doczekała tego dnia, a ten młody człowiek zdecydowanie przewróci jej życie do góry nogami. Piosenkarka przyznała, że będzie babcią, na którą można liczyć. Wesprze syna i synową swoim doświadczeniem. Ci co znają Agatę osobiście wiedzą, że ta silna i niezwykle energiczna artystka to również pełna wrażliwości i ciepła kobieta.

Jakiś czas temu na swoim profilu społecznościowym Lea udostępniła zdjęcia z sesji brzuszkowej młodych rodziców pisząc, że odlicza dni by poznać wnuka. I tak o to w środę o godzinie 23:45 na świecie pojawił się on. Śliczny niezwykle bystry chłopiec od razu skradł serce wokalistki, która nie kryła łez wzruszenia.

W rozmowie z naszym portalem Lea zdradziła nam swoje plany. Póki Nikoś nie zacznie chodzić i mówić to babcia jeszcze trochę poszaleje na scenie i w studio. Szykuję teraz nowe, zaskakujące piosenki. Czekamy więc z nie cierpliwością na nowe utwory, a babci jeszcze raz gratulujemy. Życzymy również młodym rodzicom powodzenia, a maluszkowi dużo zdrówka.

Related post