Boska premiera Ben Vito to kolejny hit!. Wysoki poziom jak najbardziej zachowany.

 Boska premiera Ben Vito to kolejny hit!. Wysoki poziom jak najbardziej zachowany.

Gwiazdor disco polo Marcin Goździewicz znów zdeklasował konkurencję. Artysta po raz kolejny udowodnił swoim słuchaczom, że jak już coś robi to na sto procent. Zdecydowanie jest nie tylko utalentowanym wokalistą ale i specjalistą od tworzenia kawałków, przy których nawet najsłabszy tancerz potupię nóżką.

Na swoim koncie ma już kilka milionowych produkcji, niespełna tydzień temu odbyła się kolejna premiera. „Boska” bo taki tytuł nosi nowy utwór Ben Vito to jeszcze wakacyjna propozycja na chłodne jesienne wieczory. Marcin w swojej najnowszej produkcji śpiewa o „Boskiej” kobiecie, która skradła serca wszystkich mężczyznW rolę głównej bohaterki teledysku wcieliła się modelka Adrianna Schneider, która ma spore doświadczenie w branży muzycznej. Wybór właśnie tak niezwykle pięknej kobiety sprawił, że cała produkcja nabrała dodatkowych atutów. Oczywiście artysta postawił na sprawdzoną współpracę i również tym razem za klip odpowiedzialna jest ekipa PNmedia.

Oczywiście fani artysty szybko przekonali się do nowego kawałka. W sieci posypały się same pochlebne opinie co tylko utwierdza nas w przekonaniu, że pojawienie się Ben Vito na rynku muzycznym to strzał w dziesiątkę. A to jeszcze nie koniec premier w 2021 roku.

Dla tych co nie mieli okazji jeszcze zobaczyć Boskiej zapraszamy do obejrzenia jej na naszym, portalu.

Related post