Przemysław Frąckowiak szykuje niespodziankę! Jeszcze w tym miesiącu usłyszycie jego autorski kawałek!

 Przemysław Frąckowiak szykuje niespodziankę! Jeszcze w tym miesiącu usłyszycie jego autorski kawałek!

Przemysław Frąckowiak DJ Prymek swoje muzyczne kroki stawiał w zespole ROMPEY. Tak naprawdę znajomość z Marcinem Rąpała zaczeła się od propozycji zagrania w teledysku „Każdy Polak” jako model. Kilka dni po nagraniach lider zespołu odezwał się do Przemka z pytaniem, czy chciałbym dołączyć do zespołu. Zgodził się od razu i tak o to zaczęła się muzyczna przygoda wokalisty.

Jednak apetyt rośnie w miarę jedzenia więc i Łukasz postanowił stworzyć autorski projekt. Życie potrafi zaskakiwać i sztuką jest wykorzystywać każdą możliwą okazję do realizacji własnych marzeń. Już kiedyś w jednym z wywiadów zdradził, że bardzo chciałby oprócz wspólnych występów z zespołem Rompey, bawić i dawać ludziom radość własnymi utworami. Wziął sprawy w swoje ręce, a poprzez media społecznościowe poinformował wszystkich o zbliżającej się premierze singla „Na zawsze”.

Dobry wieczórZaczął się maj, dla mnie będzie on troszkę muzyczny a więc mogę zdradzić że, właśnie w tym miesiącu opublikuje mój autorski kawałek ,,Na zawsze,, 🎤🔥 Dobrej nocy wariaty 😉

Opublikowany przez Przemka Frąckowiaka Niedziela, 2 maja 2021

Jeżeli nie chcecie przegapić premiery zachęcamy do obserwowania profilu Łukasza w mediach społecznościowych. Śledźcie również profil redakcji disconews.pl by być na bieżąco z wszystkim nowinkami muzycznymi.

Related post