Muzyczna premiera „Bez Happy End”!. Lucas M po raz kolejny zaskoczył swoich fanów.

 Muzyczna premiera „Bez Happy End”!. Lucas M po raz kolejny zaskoczył swoich fanów.

Łukasz Mrugał z muzyką związany jest już kilka dobrych lat. W branży disco polo dał się poznać jako gitarzysta w zespole Rompey. Jednak od jakiegoś czasu świetnie odnajduje się w roli wokalisty tworząc swój autorski projekt Lucas M.

Na muzycznym koncie artysty możemy znaleźć już kilka świetnych produkcji. „Czy będę”, „Ona kręci mnie” czy „Pani moich marzeń” to tylko kilka z nich. Pomimo, że Łukasz działa w dwóch zespołach na raz znajduje czas na tworzenie coraz to nowych produkcji. Wokalista nie zwalnia tempa, a fani bacznie śledzą postępy jego solowej kariery.

Niespełna tydzień temu w sieci pojawił się kolejny premierowy singiel Lucasa M „Bez Happy End”. Za pomysł i realizację całej produkcji odpowiada znany w świecie disco polo producent muzyczny Arkadiusz Jasionowicz. Trzeba przyznać, że po raz kolejny właściciel Atlantix Studio stanął na wysokości zadania. Nowoczesne brzmienia w połączeniu z dość charakterystycznym wokalem Łukasza dały niezły efekt. Utwór bardzo szybko zyskał na popularności w sieci i jest jednym z chętniej wyświetlanym teledyskiem w serwisie YouTube.

Gorąco polecamy ostatnią premierę Lucasa M ci co przegapili mają okazję nadrobić.

Related post