Jesika Piętak spełniła swoje marzenie. Wspólnie ze swoją cudowną mamą otworzyły wspólny biznes!

 Jesika Piętak spełniła swoje marzenie. Wspólnie ze swoją cudowną mamą otworzyły wspólny biznes!
Jesika Piętak to popularna wokalistka disco polo, która swoją charakterystyczną barwą głosu zdobyła serca fanów. Artystka znana z takich utworów jak “Wytatuowany w sercu”czy “Mapa marzeń” po raz kolejny wzięła swój los we własne ręce. Ten kto śledzi losy wokalistki w mediach społecznościowych wie, że kocha ona zwierzęta. Sama jest właścicielką pięknej kotki rasy Ragdoll.

Historia miłości do kotów właśnie tej rasy zaczęła się od zwykłej wycieczki na wystawę kotów i psów rasowych w Katowicach. Pomimo wielu różnych ras, które można było zobaczyć na targach to właśnie Ragdoll skradła jej serce. „Byłam bardzo podekscytowana, ponieważ interesuję się od dziecka zwierzętami. Nagle ujrzałam Ragdolla i moje serce zabiło mocniej! To była miłość od pierwszego wejrzenia” pisze na swojej stronie artystka. Pomimo licznych tras koncertowych w życiu Jesiki zdecydowała się wspólnie z narzeczonym na kupno kociaka. Wokalistka podeszła do tego bardzo profesjonalnie. Przeczytała mnóstwo artykułów, rozpoczęła szkolenia, jeździła na wystawy i dużo rozmawiała z hodowcami by jak najlepiej poznać potrzeby i charakterystykę kota.

Później przyszedł czas na spełnianie marzeń. Jesika tak zakochała się w tej rasie, że postanowiła założyć własną hodowlę. W 2018 roku powstała hodowla Jesi Cat*PL zarejestrowana w Cat Club Feniks- FPL– (FIFe). Jest to mała, domowa hodowla, stworzoną z miłości i pasji do zwierząt. Lecz z czasem chęć rozwijania się popchnęła artystkę do kolejnych działań. W mediach społecznościowych Jesika pochwaliła się kolejnym osiągnięciem. Po prawie 3 latach przygotowań rozpoczęli hodowlę piesków rasy szpic miniaturowy – Pomeranian, której właścicielką jest ukochana mama Gabrysia.

Po prawie 3 latach przygotowań rozpoczęliśmy hodowle piesków rasy szpic miniaturowy – Pomeranian. Nazwa hodowli to – Jesi Pom’s FCI. Jest to rodzinna, domowa hodowla stworzona z pasji i miłości do tej rasy. Jej właścicielką jest mama naszej kociej mamy. Czyli kochana mama Jesiki – Gabrysia. Od dawna kotki przyjaźnią się z naszymi Pomeraniankami dlatego też Fanpage Jesi Cat od teraz powiększa się o naszych Pomkowych przyjaciół. Zapraszamy do polubienia i obserwowania ❤️

Na oficjalnej stronie Jesi Cat*PL & Jesi Pom’s FCI możecie zobaczyć zdjęcia kociąt i ich mamy a także nowych psich domowników. Może ktoś z was stanie się właścicielem jednego z nich. My życzymy pięknym Paniom powodzenia i gratulujemy rozwoju.

Related post