Gradu i Denis po raz kolejny połączyli siły! Ten utwór ma szansę na hit tylko co na to teściowe!

 Gradu i Denis po raz kolejny połączyli siły! Ten utwór ma szansę na hit tylko co na to teściowe!

Talent i pomysłowość zespołów disco polo wciąż zadziwia odbiorców. Wykonawcy cały czas poszukują złotego środka na to by osiągnąć sukces. Kreatywne pomysły na nowe utwory i niebanalne teksty to droga, która niejednemu w disco polo zapewniła oczekiwany efekt.

Swoją drogę do popularności już jakiś czas temu próbuje znaleźć duet Denis i Gradu. Dwójka artystów po raz kolejny opublikowała utwór, którego charakterystyka powinna spodobać się szerokiej publiczności. Kawałek pt: „Teściowa to żmija” ma szansę stać się hitem tego lata. I to nie tylko ze względu na świetne brzmienie ale głównie z powodu tekstu.

Teściowa to tak naprawdę temat rzeka. Stała się tematem żartów, by humorem i merytorycznym wsparciem złagodzić trudną relację i sprawić, że stanie się ona mniej kłopotliwa. Panowie postanowili to wykorzystać i stworzyć utwór o tych nielubianych. Jak to w prawdziwym życiu bywa teściowa pojawia się w najmniej odpowiednim momencie i „umila” czas swoją obecnością. Pomimo sprzeciwów zostaje i wtrąca swoje pięć groszy.

Piosenka już zdobywa popularność w sieci a komentarze pojawiające się pod klipem wciąż napływają. „Taką muzykę można słuchać cały czas 😀 Jazdaa!”, „Już myślałem że nic mnie nie zaskoczy, a tu takie coś SZTOS Gradu”, „I będzie czego słuchać w aucie”. Tylko co na to teściowe!

Related post