Daniel Dąbrowski w repertuarze grupy Boys. Jak Marcin Miller oceni występ wokalisty z jednej branży dowiecie się już w tę niedzielę?

 Daniel Dąbrowski w repertuarze grupy Boys. Jak Marcin Miller oceni występ wokalisty z jednej branży dowiecie się już w tę niedzielę?

Daniel Dąbrowski chodź Jego staż w branży disco polo jest dość krótki, już dał się poznać szerszej grupie odbiorców. Na swoim koncie ma już kilkanaście utworów m.in „Skoczę na chmury” czy „Dla Ciebie jestem”.

Kilka tygodni temu Daniel na swoich mediach społecznościowych zamieścił wpis informujący wszystkim o występie w znanym programie typu talent show. Mowa oczywiście o „Szansie na Sukces”, który po kilku latach powrócił na antenę Telewizyjnej Dwójki.

Wczoraj wokalista zdradził nam, że już w tę niedzielę będzie okazja zobaczyć emisję Szansy z Jego udziałem. Co ważniejsze zaśpiewa On utwór z repertuaru legendarnej grupy Boys. Ciekawi jesteście jak Marcin Miller oceni znajomego z branży włączcie TVP2 w niedzielę o godz 15:10.

Witajcie 🤗 Już dziś Chciałbym serdecznieZaprosić na Premierowy Odcinek 🎬🎥🎤Szansa na sukces, który odbędzie w tęNiedzielę o godzinie 15:10📢 w TVP2Gościem Programu będzie grupa BOYS 🤗Z Marcin Arkadiusz Miller na czele 👌😊👉Pozdrawiam serdecznie 😍👌😎👉Trzymajcie kciuki ✊✊✊👌👉I do Zobaczenia 📺📺📺🎤🎶🎼👌

Opublikowany przez Daniela Dąbrowskiego Wtorek, 27 kwietnia 2021

Related post