Agata Zachariasz kusi odważną stylizacją! Piękna gwiazda pop w obcisłym lateksie. Cóż za figura!

 Agata Zachariasz kusi odważną stylizacją! Piękna gwiazda pop w obcisłym lateksie. Cóż za figura!

Artystka ubrana w lateksowy kostium pozuje do obiektywu. Idealna figura oraz smukłe ciało to połączenie nieskazitelne.

Agata Zachariasz, czyli wokalistka występująca pod pseudonimem artystycznym LEA w ostatnim czasie święci triumfy w świecie muzycznym. Zamieszanie jakie wywołała jej poprzednia premiera „Szukaj mnie” spowodowała, że artystka dość mocno sama sobie podniosła poprzeczkę. Jednak to dla niej to nie żadna przeszkoda, a wręcz motor napędowy do tego by z dnia na dzień wspinać się jeszcze wyżej po szczeblach swoich marzeń. LEA to kobieta lwica z niezwykle silną osobowością, która zawsze walczy do końca.

To że Agata pracuje nad kolejną nowością pisaliśmy wam w poprzednim artykule. Jak widać nie każe nam długo czekać na kolejną premierę. Wczoraj w mediach społecznościowych pojawiły się zdjęcia z planu zdjęciowego, które wprawiły w osłupienie nie tylko mężczyzn. Wokalistka ubrana w skąpy strój pozuje do obiektywu, połączenie dość odważne ale jak bardzo efektywne. Trzeba przyznać, że od jej świetnej figury ciężko oderwać wzrok!.

„Jedna z moich stylizacji z wczorajszego planu do najnowszego teledysku…” piszę artystka na swoim fanpagu. Jakie więc będą kolejne?! aż skręca nas z ciekawości. Za realizację teledysku w całości odpowiada Marcin Gryszan PlaycamMedia, z którym Agata już wielokrotnie współpracowała. Data premiery jeszcze nie jest znana, ale połączenie charakterystycznej barwy Agaty z nowoczesnym brzmieniem, które wyszło spod ręki Arkadiusza Jasionowicza i dość tajemniczy teledysk zwiastuje niezły hit!. Czekamy więc z niezwykłą ekscytacją czy Lea zaskoczy nas po raz kolejny? Jak wam się wydaje?.

Related post