Jubileusz kariery muzycznej i premiera najnowszego teledysku!. Beathris ma powody do świętowania.

 Jubileusz kariery muzycznej i premiera najnowszego teledysku!.                  Beathris ma powody do świętowania.

Beathris, uznawana za specjalistkę od śląskich szlagierów, obchodzi w tym roku wyjątkowy jubileusz – 5 lat od debiutu na muzycznej scenie. Artystka przez ten czas nie tylko zdobyła serca słuchaczy swoją muzyką, ale również stała się ikoną wakacyjnych przebojów.

Beata Jastrzębska rozpoczęła swoją muzyczną karierę wierząc, że poprzez ciężką pracę osiągnie wymarzony sukces. To było 5 lat temu, kiedy to wokalistka zrobiła niesamowite wrażenie swoim wyjątkowym głosem i charakterystycznym stylem. Od tego momentu jej kariera nabrała tempa, a samą Beathris okrzyknięto następczynią Teresy Werner i drugą Violetta Villas.

Dziś w mediach społecznościowych pojawił się wpis na którym artystka dziękuje swoim fanom za te 5 emocjonujących lat.

Dziś kochani mija 5 lat istnienia Beathris .5 Lat za mną, mam nadzieję że kolejne 5 będzie również tak udane. Dziękuję Wam za każde miłe słowo, że jesteście że mną, idziemy dalej do przodu po więcej.

Ale to nie koniec okazji do świętowania, tak jak wspomnieliśmy w tytule Beathris niespełna dwa tygodnie temu wypuściła swój kolejny teledysk. „Wakacje w Bieszczadach” to kolejny już utwór o miłości zachowany w szlagierowej tonacji. Fani nie kryją zachwytu, a w komentarzach sypią się same pochlebne słowa. Jak widać marzenia się spełniają, a najlepszym tego przykładem jest właśnie Beata. Ostatnio również była gościem telewizji TVS gdzie udzielała wywiadu.

Jej koncerty wciąż cieszą się sporą popularnością, o czym świadczy zapełniony grafik. Beathris jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Prowadzony przez wokalistkę profil na Facebooku śledzi ponad 16 tysięcy fanów.

Zapraszamy was do obejrzenia najnowszej premiery artystki i do składania życzeń z okazji jubileuszu pracy artystycznej.

My jako portal życzymy Ci Beatko jeszcze więcej sukcesów i czekamy na kolejne hity.

Related post