Capitan Folk szykuje kolejną nowość!!! Zdjęcia zakończone czekamy na premierę!

 Capitan Folk szykuje kolejną nowość!!! Zdjęcia zakończone czekamy na premierę!

Dawid Kurnik po wygranej w programie Disco Star z zespołem Obsesja zdecydował się na karierę solową. Najpierw występował pod pseudonimem JeySon wydając kilka świetnych produkcji. Jednak jego potencjał szybko dostrzeżono i zaproszono Go do udziału w nowym przedsięwzięciu. Wokalista przyjął propozycję i od tamtej pory został Capitanem Folkiem.

Jak czytamy na oficjalnej stronie Telewizji Polo TV Capitan Folk to połączenie dwóch nurtów muzycznych – biesiada i rytmy wojskowe. Jest to pierwszy tego typu projekt na polskim rynku dance. W repertuarze znajdują się zarówno najpopularniejsze melodie na przykład Katiuusza, Hej sokoły, Karczmareczka jak i również autorskie nagrania. Całość jest utrzymana w klimacie folk.

Jak widać projekt przyjął się bardzo dobrze przynosząc artyście miliony. Utwory grane są w telewizjach muzycznych i rozgłośniach radiowych zajmując wysokie miejsca na listach przebojów. Dawid idzie jak burza i w ciągu niespełna pół roku w sieci pojawiły się już trzy premiery „Kalinka”, „Hej ludziska” i ostatnia „Kaczmareczka, która w dwa miesiące ma już prawie 2 miliony wyświetleń.

Wczoraj na oficjalnej stronie jednej z największych firm zajmujących się realizacją teledysków PNmedia pojawiła się ciekawa informacja!.

Dziś realizujemy teledysk Capitan Folk🔥MaraqujaRED Digital Cinema

Opublikowany przez PNmedię Wtorek, 25 maja 2021

Wszystko wskazuje na to, że już niebawem zobaczymy kolejną premierę od Dawida. Jak widać po zdjęciach będziemy mogli podziwiać górskie krajobrazy Bukowiny Tatrzańskiej. W teledysku nie zabraknie również pięknych kobiet z MARAQUJA music & dance show. Dziewczyny już niejednokrotnie udowodniły swój profesjonalizm i chętnie zapraszane są do wielu teledysków.

Czekamy więc na jakieś info od Capitan Folk co do tytułu i daty premiery, a na pocieszenie zobaczmy jego niedawna premierę.

Related post