Wielki wódz Czadoman zaprasza na sobotnią bombę! Ta premiera przejdzie do historii!

 Wielki wódz Czadoman zaprasza na sobotnią bombę! Ta premiera przejdzie do historii!

Chyba już każdy fan muzyki disco polo przyzwyczaił się do zwariowanych pomysłów Czadomana. mogło by się wydawać, że nie jest w stanie nas zaskoczyć musimy przyznać się do błędu. Wczorajsza premiera artysty okazała się wielką „Bombą” i to dosłownie.

Niezwykle utalentowany wokalista ze specyficznym poczuciem humoru oraz dystansem do siebie to właśnie cały Paweł Dudek. Skromny, pewny siebie a zarazem nieco szalony artysta, po raz kolejny wprawił w osłupienie swoich fanów. Kolejna muzyczna propozycja Czadomana to połączenie niezwykle tanecznej aranżacji z humorystycznym tekstem. Całości charakteru dodaje teledysk zrealizowany przez ekipę Styyky Media z wielkim dynamizmem. Motyw wielkiego wodza zapraszającego do wspólnego imprezowania jest niezwykle ciekawym pomysłem. Chyba w świecie disco polo czegoś takiego jeszcze nikt nie wykorzystał. Jak widać Paweł nie tylko stał się discopolowym super bohaterem ale od wczoraj i wodzem swojego ludu.

Jeżeli, ktoś z was jeszcze nie słyszał najnowszej produkcji Czadomana zapraszamy do obejrzenia jej właśnie teraz. Koniecznie dajcie znać jak wam się podoba.

Related post