Sielskie klimaty w najnowszym utworze formacji Sunrise. Folkowy motyw w disco polo wciąż na topie!

 Sielskie klimaty w najnowszym utworze formacji Sunrise. Folkowy motyw w disco polo wciąż na topie!

Formacja Sunrise w branży disco polo działa już dość dobrych kilka lat. Co prawda skład osobowy zespołu kilka razy się zmieniał, ale to nie zaważyło na karierze zespołu. Liderem i pomysłodawcą grupy jest Mariusz Saganiak charyzmatyczny i utalentowany wokalista z głową pełną pomysłów. To z jego inicjatywy powstały największe utwory Sunrise takie jak „Moja Kotka”, czy „Białe Wesele”. Niedawno do zespołu dołączyła nowa wokalistka Diana, która swoim głosem nada powiew świeżości w kolejnych produkcjach. Co ciekawe już niebawem będziecie mieli szansę po raz pierwszy usłyszeć jej niesamowity głos.

Wczoraj do naszej redakcji trafiły zdjęcia prosto z planu zdjęciowego do najnowszego singla „SERCA MI NIE SZKODA”. Zarówno teledysk, jak i piosenka utrzymane są w klimacie folkowym. I chodź za oknem już jesień to piosenka idealnie wpasowuje się jeszcze w klimat letnich, sielskich opowieści. Jak widać motyw folkowy na dobre zagościł w branży discopolowej i świetnie sprawdza się na wielu imprezach nie tylko plenerowych.

Niestety nie znamy jeszcze daty oficjalnej premiery lecz z niecierpliwością czekamy by po raz pierwszy usłyszeć głos nowej wokalistki. wy jesteście ciekawi jak Diana odnajdzie się na scenie disco polo?! Śledźcie media społecznościowe niebawem się okaże.

Related post