Rower Flaming zyskał nowe życie. Uwielbiany wokalista disco polo stworzył żółtą strzałę!

 Rower Flaming zyskał nowe życie. Uwielbiany wokalista disco polo stworzył żółtą strzałę!

W ostatnich latach rowery wracają do łask, coraz więcej osób wybiera właśnie taką alternatywę dla samochodu. Jednak największą korzyścią jaką odniesiemy z regularnej jazdy na rowerze jest poprawa kondycji oraz pozbycie się zbędnych kilogramów.

Andrzej Marcysiak w ostatnim czasie stał się szczególnym fanem jednośladów. Zawsze znajdzie czas by wsiąść na rower i zrobić chociaż kilka kilometrów. Być może to nowa pasja skłoniła wokalistę do odrestaurowania roweru z dzieciństwa. Flaming to kultowy jednoślad z lat 80, każdy kto żył w czasach PRL marzył o nim przez całe swoje dzieciństwo. Egzemplarze produkowano w trzech kolorach: bladoniebieskim, ciemnoczerwonym i ciemnozielonym.

Andre z małą pomocą swojego sąsiada zajęli się odnową poprzedniej wersji lekko podniszczonego składaka. Po wymianie opon i pedałów zmienili całkowicie kolor roweru z bladoniebieskiego na mocno żółty. Dodatkowo zamontowali przednie światło i dokleili oryginalne naklejki śmiało można napisać, że panowie naprawdę zrobili kawał dobrej roboty.

Może Andrzej znalazł nowy sposób na biznes i będzie odnawiał zapomniane jednoślady?! Zobaczcie efekty tej spektakularnej zmiany.

Related post