Największy hit króla disco polo w nowym brzmieniu! To będzie przebój tegorocznego lata!

 Największy hit króla disco polo w nowym brzmieniu! To będzie przebój tegorocznego lata!
Kultowy zespół Akcent swoim głosem czaruje nas od 1989 roku. Gdy po raz pierwszy publika usłyszała Zenona Martyniuka zakochała się w jego utworach.

Tak samo było w przypadku jego największego hitu „Oczy Zielone’. Gdy artysta po raz pierwszy wyśpiewał pierwsze takty refrenu „Przez twe oczy, te oczy zielone oszalałem!” publika oszalała.

Singiel ten wydano cyfrowo 2 stycznia 2014 pod szyldem wytwórni Green Star Music znajdując swoje miejsce na już albumie grupy Akcent. Piosenka powstała na potrzeby Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie , gdzie zespół odebrał za nią już kilkanaście nagród w tym chociażby nagrodę publiczności. Kolejnym osiągnięciem jest to, że teledysk który powstał w 2014 roku został okrzyknięty „teledyskiem wszech czasów”. Do dziś dnia cała Polska śpiewa hit Zenona na każdej możliwej imprezie, a klip osiągnął już prawie 200 milionów wyświetleń.

W ciągu tych kilku lat powstało kilkadziesiąt remixów Akcentowego utworu. Dziś do sieci trafił kolejny lecz nie byle jaki. Utwór możemy usłyszeć w nowym brzmieniu i zaśpiewany przez kobiecy wokal w języku angielskim. Za całe przedsięwzięcie odpowiedzialny jest YTone, który chętnie sięga po discopolowe produkcje nadając im nowego wymiaru.

Obiecaliśmy, że nadejdziemy z pewną dozą zaskoczenia. Tak się właśnie stało 😃 (a przynajmniej mamy taką nadzieję) Projekt o tytule „Your Green Eyes” to nasz cover utworu „Przez twe oczy zielone” autorstwa zespołu Akcent. Oryginał ma ponad 190 milionów odtworzeń na YouTube. Wcześniej ukazała się wersja rokowa tego utworu w 2016 roku, a w obecnym – to my przychodzimy z EDM-ową wersją. Cover powstał w wersji angielskiej z kobiecą linią wokalną. Sam podkład to połączenie dwóch stylów – znanego ze stacji radiowych Slap House na refrenie i festiwalowego Future House na dropie. Cover powstał oczywiście, we współpracy z wytwórnią Green Star, która odpowiada za zespół Akcent. Wokal: Maja Wiśniewska Tekst: Gosia Szubińska

Wszystko wskazuje na to, że kultowy utwór zespołu Akcent odżyje na nowo. Kto wie może i stanie się na nowo hitem tegorocznych wakacji. Powielając sukces polskiej wersji hitu, który śpiewa cała Polska. Jak myślicie ?!

Related post