Na takie premiery warto jest czekać! Nowy utwór zespołu Milano to prawdziwy hit!

 Na takie premiery warto jest czekać! Nowy utwór zespołu Milano to prawdziwy hit!

„Kochana moja” to tytuł najnowszej premiery od zespołu Milano. Legendarna grupa disco polo, na której czele od kilku lat stoi Mirosław Trzciński zachwyciła fanów oraz kolegów z branży. Ta piosenka zasługuje na tytuł najlepszego hitu tej wiosny.

Od poprzedniej premiery Milano minęło sporo czasu jednak jak widać panowie nie próżnowali. I chodź zespół niejednokrotnie zaskoczył swoich fanów kolejnymi propozycjami takiej jeszcze nie było. Romantyczna opowieść zakończona happy endem to coś co słuchacze muzyki lubią najbardziej. Aby nadać piosence odpowiedniego charakteru, Mirek wspólnie z Bartoszem Bocheńskim odpowiedzialnym za powstanie aranżacji starali się utrzymać klasyczny klimat disco polo co w całości dało zamierzony efekt. I chodź w utworze słychać Geskowy sznyt – muzyka & słowa takie utwory sprzedają się najlepiej czego przykładem jest sam Łukasz.

Co tu dużo mówić, jeżeli koledzy z jednej sceny muzycznej gratulują tak dobrej premiery to oznacza tylko jedno. „Kochana Moja” zasługuje na miano hitu tej wiosny!. Zobaczcie tą wyjątkową premierę na łamach naszego portalu, ale uwaga grozi uzależnieniem.

Related post