Klaudia Bemler po raz kolejny zaskoczyła swoich fanów. Ta wokalistka wie czego chce od życia i uparcie dąży do celu!

 Klaudia Bemler po raz kolejny zaskoczyła swoich fanów. Ta wokalistka wie czego chce od życia i uparcie dąży do celu!

Gdy kilka miesięcy temu na łamach naszego portalu pisaliśmy o Klaudii wiadomy był fakt, że ta kobieta wie czego chce od życia. Pochodząca ze Śląska niezwykle utalentowana i piękna wokalistka od zawsze pragnęła śpiewać. Występy na wielkiej scenie i na szklanych ekranach były jednym z jej marzeń. I tak pod koniec sierpnia 2021 roku wydała swój debiutancki singiel „Całą Siebie Tobie Dam”. Utwór szybko zdobył uznanie fanów i do dziś dnia święci triumfy w sieci.

Wczoraj odbyła się kolejna wspomniana premiera Klaudii Bemler „Nie Będę Twoim Misiem”. Teledysk do utworu nagrano na Śląsku, a dokładnie w Katowicach. Większość scen nakręcono w niezwykle klimatycznej Restauracji Wiejska Chatka. Miejsce to świetnie nadawało się jako plan zdjęciowy ze względu na styl folkowy. Za realizację klipu odpowiada firma Ultimate Media którzy wykonali wspaniała pracę, bardzo profesjonalnie a zarazem w przyjacielskiej atmosferze.

Koniecznie zobaczcie premierowy utwór na łamach naszego portalu i dajcie znać jak wam się podoba. A dla wszystkich fanów artystki mamy niespodziankę, mianowicie jej poprzedni utwór od grudnia zobaczycie na szklanych ekranach. „Całą Siebie Tobie Dam” Nowości Disco Polo od Poniedziałku do Piątku w godzinach 15-16 na antenie Disco Polo Music.

Related post