Euphoria wraca na polską scenę!. Premierowy utwór już niebawem. Czym zaskoczy nas Agnieszka?!.

 Euphoria wraca na polską scenę!. Premierowy utwór już niebawem. Czym zaskoczy nas Agnieszka?!.

Euphoria przez ostatnie lata skupiała się głównie na rodzinie. Była aktywna w mediach społecznościowych, ale nowych piosenek wokalistki nie słyszeliśmy od 2019 roku. Pora na wielki powrót!

Piosenkarka wyznała, że decyzja o zawieszeniu kariery była dla niej całkowicie naturalna. Muzyka nigdy jednak nie przestała grać w jej sercu. I chodź te kilka minionych lat poświęciła swojemu synkowi z tyłu głowy układała plan na wielki come back. Teraz wraca z nowym singlem, który zapowiada się naprawdę obiecująco.

W świecie muzycznym Agnieszka zaistniała w 2017 roku z utworem „Powiedz jak” i od pierwszych chwil zdobyła serca fanów. Kolejne produkcje przyniosły artystce dość sporą popularność co zaowocowało w liczne koncerty w Polsce jak i za granicą.

Ostatnio mogliśmy zobaczyć Agnieszkę podczas koncertu w Niemczech. Z pewnością nikt z fanów nie był zaskoczony obecnym wyglądem. Wystąpiła ona w złotej kreacji, która podkreślała tak niesamowitą figurę. Widać, że wokalistka promienieje na scenie, a powrót jej samej sprawia największą radość.

Już pod koniec sierpnia Euphoria ogłosiła nadchodzący kawałek, zapowiadając jednocześnie nową erę i więcej zbliżających się nowości. Na takie powroty my również czekamy zobaczcie sami co szykuje dla was Agnieszka.

No to co może w oczekiwaniu na premierę odświeżymy sobie poprzednie utwory. Zapraszam do odsłuchu.

Related post