Disco polo na deskach teatru?! To nie pierwszy raz gdy z fenomenem tej muzyki postanowili zmierzyć się artyści.

 Disco polo na deskach teatru?! To nie pierwszy raz gdy  z fenomenem tej muzyki postanowili zmierzyć się artyści.

„SEX, DRUGS & DISCO POLO”, komedia, która wzrusza do łez. Jest pozytywną opowieścią o miłości nie tylko do muzyki. Przedpremierowe pokazy w Kinie Apollo ruszyły bilety wyprzedają się w mgnieniu ok.

Disco polo jest dziś drugim zaraz po popie – najchętniej słuchanym przez Polaków rodzajem muzyki. Jego lekkość, melodyjność oraz to że nadaje się do tańca i zabawy jest jednym z wielu walorów tego gatunku muzycznego.

Od dawna wiadomo, że muzyka taneczna jest inspiracja w wielu dziedzinach życia. Tym razem po raz kolejny motyw disco polo wykorzystano do powstania sztuki teatralnej „Sex, drugs & disco polo”. W miejskim parku niedaleko muszli koncertowej spotykają się Ernest, Kotlet i Manuel. Ernest rozpacza, ponieważ żona wyrzuciła go z mieszkania i z życia. Kotlet za dużo pije, a na dodatek został zwolniony z zespołu chippendales, który sam założył. Manuel właśnie wyleciał z hukiem z legendarnego zespołu disco polo, Figi, który dziś koncertuje w muszli. Załamani panowie na zakręcie życiowym postanawiają wziąć sprawy w swoje ręce i zakładają zespół The Strings. Choć początkowo postanowienie wygląda jak żart, dzięki determinacji i zbiegom okoliczności Ernest, Kotlet, Manuel i nowy tancerz Lerua odnajdują przyjaźń, pokonują życiowe słabości i osiągają muzyczny sukces.

Dzięki obsadzie utalentowanych aktorów, którzy niejednokrotnie pokazali swój kunszt aktorski sztuka okazała się sukcesem. W role Ernesta, Kotleta, Manuela i Lerua wcielili się Wojciech Brzeziński, Michał Koterski, Krzysztof Wieszczek, Piotr Borowski oraz Bartosz Żukowski.

Sex, drugs & disco polo

Najnowsza sztuka Maciej Kowalewskiego "Sex, drugs i disco polo" w reżyserii autora w doborowej obsadzie. Wystąpią Łukasz Simlat, Michał Koterski, Bartosz Żukowski, Krzysztof Wieszczek i Piotr Borowski. Sztuka jest śmieszną, słodko – gorzką, nieco prowokacyjną opowieścią o naszej rzeczywistości i perypetiach pięciu nieudaczników w wieku średnim, którzy odnoszą sukces na swoją miarę szyty. Sztuka ma szlachetne przesłanie o tym, że każdy człowiek, gdy pokona własne demony, może znaleźć swoje szczęście. Będzie dużo piosenek i tańca.Premiera: 16.04.2021 Garnizon Sztuki – teatr pozytywnych emocji.Wkrótce w całej Polsce – bilety na copa.pl

Opublikowany przez Copa.pl – spektakle i koncerty Poniedziałek, 1 marca 2021

Jeżeli macie okazję koniecznie musicie wybrać się do Poznania by zobaczyć spektakl naprawdę warto.

Related post