Najnowsza premiera od najmłodszego wokalisty w branży disco polo już niebawem. Zapowiada się hit tegorocznych wakacji.

 Najnowsza premiera od najmłodszego wokalisty w branży disco polo już niebawem. Zapowiada się hit tegorocznych wakacji.

Najmłodszy wokalista w branży disco polo w ekspresowym czasie zyskał zainteresowanie fanów muzyki tanecznej. Szymon Woner działający pod pseudonimem artystycznym WonerS szykuje dla swoich fanów kolejną nowość.

Jego dotychczasowe premiery bardzo szybko zyskiwały popularność wśród odbiorców tego rodzaju muzyki. Każda Jego produkcja odbijała się dużym echem w mediach społecznościowych, radiu i telewizji. Przekładało się to na ilość koncertów granych przez młodego wokalistę.

Mimo, że Covid pokrzyżował wiele planów Szymon nie osiadł na laurach. Z jego relacji i zdjęć dodawanych na portale wiemy, że już niebawem wokalista wypuszcza kolejny singiel.

Siemaneczko🤩Już wkrótce lecimy z tym📻📺▶️#iseeyoueverywhere …#WonerS

Opublikowany przez WonerS Niedziela, 25 kwietnia 2021

Jak słyszymy z zapowiedzi utwór utrzymany jest w stylu nowoczesnego house-u z elementami Pop-u. Jest to coś całkiem odmiennego w porównaniu do poprzednich numerów WonerS-a. Za stronę muzyczną odpowiada Arkadiusz Jasionowicz natomiast teledysk powstał przy współpracy konsorcjum firm Modern Music Solutions & Playcam Media & Kontrast film. Efekty już w maju!

Related post